Do 7. opolskiego maratonu pozostało:

Sztafeta Firm na 2 Maratonie Opolskim

Podczas 2 Maratonu Opolskiego odbędzie się Sztafeta Firm, której pomysłodawcą jest szef OTTO Polska Sp. z o.o. Pan Guido Vreuls, który biegł w Pierwszym Maratonie Opolskim. Wówczas każdy przebiegnięty kilometr (sponsorowany przez pracowników i klientów) zadedykował chorej córce jednego z pracowników OTTO.
Więcej…

Konferencja prasowa na temat 2 Maratonu Opolskiego

27 marca 2012 r. o godz. 1100  przy ul. Żeromskiego 3 w Opolu obyła się konferencja prasowa dotycząca 2 Maratonu Opolskiego, który odbędzie się już 6 maja. Opolska Telewizja przygotowała relację, którą emitowano w Kurierze Opolskim - zobacz

Więcej…

NTO o 2 Maratonie Opolskim


zdjęcie: Sławomir Mielnik
6 maja wystartuje Drugi Maraton Opolski
Trasę największego biegu ulicznego w stolicy województwa, o długości 42 195 m , wytyczono przez najpiękniejsze zakątki miasta.

Więcej…

Oficjalane wyniki Maratonu Opolskiego i Półmaratonu Opolskiego

Po ostatecznej weryfikacji sędziowskiej przedstawiamy jedyne oficjalne wyniki I Maratonu Opolskiego i Półmaratonu Opolskiego.
Oficjalne wyniki - I Maraton Opolski
Oficjalne wyniki - Półmaraton Opolski

Relacja z biegu Katarzyny Smolińskiej

Patrząc wczoraj na deszczowe niebo nad Opolem miałam nadzieję, że w dzień mojego debiutu w półmaratonie los okaże się łaskawy i z nieba nie będzie lał się żar. Niestety rzut oka na termometr o godzinie 9:00 pozbawił mnie złudzeń... 23 st C i żadnej chmurki na niebie.

Więcej…

Wyniki I Maratonu Opolskiego i Półmaratonu Opolskiego

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami I Maratonu Opolskiego i Półmaratonu Opolskiego, który odbył się 29 maja 2011 r. [ZOBACZ]

Dziękujemy wszystkim biegaczom za udział i zapraszamy za rok!

Akcja krwiodawstwa podczas Maratonu Opolskiego

Podczas trwania Maratonu Opolskiego odbędzie się akcja krwiodawstwa: „KRWIOOBIEG NA BIS!” Zachęcamy do uczestnictwa w Opolu na Placu Wolności 29 maja 2011 od godz. 10:00.
Więcej…

Atest PZLA dla Maratonu Opolskiego i Półmaratonu Opolskiego

Z przyjemnością informujemy, że biegi uliczne: Maraton Opolski i Półmaraton Opolski uzyskały atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Na skutek dokładnego pomiaru trasa biegu została wydłużona o małą „agrafkę” o długości ok. 280 m, która zlokalizowana jest przed nowym mostem na kanale Ulgi prowadzącym na ul. Krapkowicką. Tym samym każde okrążenie wynosi dokładnie ¼ długości maratonu: 10 548,75 m. Start (ul. Piastowska naprzeciwko Urzędu Wojewódzkiego) i meta (ul. Barlickiego- sztuczne lodowisko Toropol) nie zostały zmienione.

Ponadto informujemy, że ze względu na czytelność informacji oznaczenie trasy będzie co 5 km.

Atest Biegu Ulicznego Maraton - [ZOBACZ]

Atest Biegu Ulicznego Półmaratonu - [ZOBACZ]

I MARATON OPOLSKI 2011

Zapraszamy do uczestnictwa w I Maratonie Opolskim 2011oraz w biegach towarzyszących.

Termin: 29 maja 2011, godz. 10:00
Miejsce: Opole, start: ul. Piastowska
Dystans: 42 195 m (I Maraton Opolski 2011) oraz 21 097 m (Półmaraton Opolski 2011)

Aby zgłosić swój udział w Maratonie Opolskim lub Półmaratonie Opolskim kliknij tutaj - [ZOBACZ]

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminami oraz o pobranie oświadczenia zawodnika, które znajdują się tutaj - [ZOBACZ]

Mapa trasy biegu znajduje się tutaj - [ZOBACZ]

Strona 15 z 15