Do 7. opolskiego maratonu pozostało:

Treningi na trasie Maratonu Opolskiego

Od 10 kwietnia w każdy czwartek od godz. 18.45 będą odbywały się treningi na trasie Maratonu Opolskiego na jednej pętli.

Chętni do zapoznania się z trasą Maratonu Opolskiego spotykają się na ul. Piastowskiej obok Urzędu Wojewódzkiego (w miejscu startu Maratonu).

Zechęcamy do wspólnego trenowania!

Zgłoszenia do Mistrzostw Województwa Opolskiego

Prawo do startu w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Maratonie (Półmaratonie) mają biegacze zamieszkujący na terenie Województwa Opolskiego lub posiadający licencję sportową wystawioną przez klub zarejestrowany na terenie Województwa Opolskiego.

Zgłoszenie do mistrzostw następuje przez wybranie w panelu zgłoszeniowym przy opcji "klasyfikacje dodatkowe" - opcji "Mistrzostwa Województwa Opolskiego".
Zgłoszenia do klasyfikacji dodatkowej "Mistrzostwa Województwa Opolskiego" można dokonać również wysyłając maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z prośbą o dodanie do wymienionej klasyfikacji.

Wysokość nagród pieniężnych

Pula nagród pieniężnych w klasyfikacjach generalnych oraz w Mistrzostwach Województwa Opolskiego IV Maratonu Opolskiego wynosi 26 tys. zł.
Więcej…

Podział nagród

Informujemy, że medaliści z klasyfikacji generalnej Maratonu i Półmaratonu nie będą uwzględnieni w klasyfikacjach wiekowych. Dzięki temu większa ilość zawodników będzie miała okazję zostać nagrodzona.

Konkurs na najlepszą grupę kibica


Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zgłoszonych zorganizowanych grup, które chcą kibicować biegaczom podczas IV Maratonu Opolskiego.
Więcej…

Konferencja prasowa

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na konferencję prasową.                   

data:
20.03.2014r. (czwartek)
godzina:
1200
miejsce:
Centrum Challenger ul.Chabrów 52, 45-221 Opole
 

200 biletów na koncert zespołu Dżem!


W ramach IV Maratonu Opolskiego Organizator ma do rozdania 200 biletów na koncert zespołu Dżem. Koncert odbędzie się wieczorem w dniu Maratonu w Opolskim Amfiteatrze.

Bilety otrzyma pierwsze 200 osób, które zarejestruje się w biurze zawodów i będzie zainteresowane otrzymaniem biletu.

Zachęcamy do udziału!

Mistrzostwa Radców Prawnych w Półmaratonie

W porozumieniu z Okręgową Izbą Radców Prawnych, podczas IV Maratonu Opolskiego zostaną rozegrane Mistrzostwa Radców Prawnych w Półmaratonie.

Mistrzostwa Województwa w Maratonie i Półmartonie

Informujemy, że w porozumieniu z Okręgowym Związkiem Lekkiej Atletyki, podczas IV Maratonu Opolskiego odbędą się Mistrzostwa Województwa na dystansie Maraton i Półmaraton.

Strona 10 z 15