Wolontariusze

Jeżeli chcesz wziąć udział w organizacji jednej z największych imprez sportowych w Polsce... Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań... Jeżeli podoba Ci się to co robimy...


Prawdopodobnie nie mogłeś trafić lepiej!

Opolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Zarząd Wojewódzki jest organizatorem Maratonu Opolskiego oraz wielu innych akcji sportowych i społecznych. Nasze imprezy to nie tylko wyjątkowe zawody sportowe - to również wielkie wydarzenia społeczne wyzwalające pokłady pozytywnej energii i ogromny potencjał miasta. Jeżeli chcesz wziąć udział w tworzeniu tego wydarzenia - zgłoś się do nas!

Podczas Maratonu Opolskiego pomaga nam ponad 400 wolontariuszy. Większość z nich pracuje w grupach zadaniowych. W trakcie  imprezy przy różnych zadaniach działa ok. 30 zespołów. Na czele każdego z nich stoi Lider Wolontariatu.

Liderzy kierują pracą na swoich odcinkach, kompletują zespoły zadaniowe, czynnie uczestniczą w planowaniu pracy i gromadzeniu niezbędnego sprzętu. Najlepsi spośród nich są często zapraszani do współpracy w ścisłym sztabie organizacyjnym.Na wolontariuszy podczas samej imprezy czeka szereg zadań:

- w biurze zawodów,
- w punktach informacyjnych,
- w zespole obsługującym elitę biegu, czyli znanych i utytułowanych zawodników z całego świata,
- przy obsłudze strefy startu i mety,
- przy obsłudze technicznej miasteczka maratońskiego,
- na punktach odżywiania na trasie biegu,
- w punktach depozytowych.Dla osób, które mają czas i ambicję zaangażować się w organizację imprezy już teraz, mamy propozycję pomocy:

- w zespole zajmującym się oprawą artystyczną biegu,
- w zespole kreatywnym organizującym imprezy towarzyszące,
- w zespole PR,
- w roli Lidera zespołu zadaniowego.Co oferujemy w zamian?

Nasi wolontariusze mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia, nawiązania nowych znajomości, zdobycia zaświadczeń i referencji, pamiątkowych gadżetów oraz satysfakcji ze współtworzenia ogromnego wydarzenia !!!Zapraszamy do współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana skontaktuj się z nami na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agata Kozubowska: 502103428